Pripraviť pozemok pod váš celoročný mobilný dom nie je nič komplikované. Navyše sa počas prípravy pozemku na nás môžete kedykoľvek obrátiť po radu. Ako teda pripraviť pozemok pod mobilný dom?

Mám vhodný pozemok pre umiesnenie mobilného domu?
Mobilné domy je možné osadiť takmer na akomkoľvek pozemku. No aby ste si boli istý, že mobilný dom na váš pozemok vieme umiestniť, pred realizáciou vždy urobíme obhliadku prístupovej cesty a pozemku. Na obhliadke vám povieme, ako ideálne pozemok pripraviť a vysvetlíme, ako bude prebiehať samotné osadenie mobilného domu.

Kde treba priviesť inžinierske siete k mobilnému domu?
K mobilnému domu, ktorý si u nás vyberiete, vám pripravíme technický výkres so zakreslenými vyústeniami inžinierskych sietí z domu. A keď viete, kde bude mobilný dom na pozemku umiestnený, je jednoduché priviesť inžinierske siete na správne miesto.

Ako spevniť a esteticky upraviť pozemok pod mobilný dom?
Pod pôdorys mobilného domu doporučujeme dať netkanú textíliu, vysypať na ňu štrk, alebo makadam a celé to “udupať” vibračnou žabou. Takto nielen spevníte podložie pod mobilným domom, no pozemok bude vyzerať pekne a zabránite tým prípadnému rastu trávy pod mobilným domom.

A máte hotovo! Teraz je to už len na nás. Mobilný dom Super Arktik ORIGINAL, WOOD, či MODERN vám zadarmo privezieme a profesionálne osadíme tak, aby ste sa do neho ešte v ten istý deň vedeli nasťahovať.

Ak máte ďalšie otázky ohľadom prípravy pozemku pod mobilný dom, kontaktujte nás.