Sme najväčší a jediný sériový výrobca mobilných domov na Slovensku a v Čechách. Pôsobíme v Ružomberku, kde už od roku 2015 v 3 výrobných halách zamestnávame takmer 70 zamestnancov. Našim zákazníkom v 6 krajinách Európy sme odovzdali už viac než 1500 mobilných domov. 

K potrebe vymyslieť a vyrábať mobilné domy vhodné do našich klimatických podmienok nás doviedli dlhoročné skúsenosti s predajom zahraničných mobilných domov. Rokmi projektovania, skúmania a testovania vznikol úspešný mobilný dom SUPER ARKTIK ®, ktorý vo svojej základnej podobe, alebo v niektorom špeciálnom prevedení, uspokojí predstavy a požiadavky ktoréhokoľvek zákazníka.

Naša spoločnosť s tradíciou výroby od roku 2015 si vybudovala bezkonkurenčnú povesť kvality, dizajnu a inovácií. Sme hrdí na náš vysoko kvalifikovaný a oddaný tím, ktorý s nadšením vyrába pre našich zákazníkov špičkové celoročné mobilné domy, houseboty, ubytovacie mobilheimy pre verejný a hotelový sektor, mobilné sauny, tinyhouses, či inovatívne rodinné mobilné domy s možnosťou financovania cez hypotekárny úver.

Nový mobilný dom SUPER ARKTIK ® získate v 5 jednoduchých krokoch:

1. Konfigurácia mobilného domu.

  • Príďte nás navštíviť na predajné miesto do Ružomberka, alebo Brna. Zoznámime Vás s mobilným domom SUPER ARKTIK ® .
  • Počas stretnutia s predajcom si nadefinujete svoje požiadavky na rozmery, veľkosť, tvar a charakter mobilného domu, preferencie ohľadom dispozície a materiálového prevedenia.

2. Vizualizácia mobilného domu.

  • Doručíme Vám vizualizáciu Vášho mobilného domu vrátane riešenia interiéru.

3. Objednávka a výroba mobilného domu.

  • Pri objednaní mobilného domu zaplatíte iba polovicu kúpnej ceny. 
  • Výrobu svojho mobilného domu si môžete kedykoľvek skontrolovať.

4. Prevzatie mobilného domu.

  • Mobilný dom je hotový. Prídete si ho k nám do výroby skontrolovať.
  • Keď je všetko v poriadku, vystaví sa doklad na zvyšnú časť kúpnej ceny.

5. Preprava mobilného domu.

  • Mobilný dom dopravíme na Vami určené miesto. Potom už len slávnostné odovzdanie kľúčov a skvelý celoročný mobilný dom SUPER ARKTIK ® je váš.