OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +421 911 333 413 | info@mobilnydom.eu

Super Arktik Modern Line

Nové štýlové prevedenie obľúbeného mobilného domu Super Arktik

Nová rada luxusných mobilných domov vyrábaných na Slovensku v najvyššom štandarde s moderným dizajnom a dreveným exteriérom ktorý podľa požiadaviek klienta zladíme na mieru.

Úplne nový koncept ekologického moderného bývania navrhnutý, naprojektovaný a vyrobený priamo našou spoločnosťou v Ružomberku.

Dom má v štandardnom prevedení 2 spálne, obývačku s kuchyňou vybavenou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi a kompletne zariadenú kúpeľňu s WC. Vaňa alebo sprchový kút podľa požiadaviek klienta.

Mobilný dom Super Arktik je osadený na oceľovom podvozku s kolesami a je možné ho kedykoľvek ďalej premiestniť. Konštrukciu tvorí robustný drevený rám. Tepelno izolačné vlastnosti zabezpečujú kvalitné plastové okná s dvojsklom a masívne zateplenie dimenzované na naše klimatické pomery. Vykurovanie stropnými infrafóliami zabezpečuje minimálnu spotrebu elektrickej energie (do 2 kW/h).

Vzorový mobilný dom je môžete vidieť na našom predajnom mieste v Ružomberku.. V prípade záujmu vieme zmeniť vzhľad exteriéru aj vnútorné usporiadanie a veľkosť mobilného domu.

Cena od: 29 990 €

Cena bez dph: 24 916,67 €

Mesačne od: 103,36 €

parameter hodnota
rozmery (D׊×V) 11,4m × 3,8m × 3,2m
plocha 43,0m²
typ strechy rovná strecha
typ okien okná s dvojsklom
spôsob vykurovania elektrické kúrenie

Napíšte nám

Polia s hviezdičkou * sú povinné.
*
*

Informácia o spracovaní osobných údajov

Spoločnosť FISCHER & PARTNERS, s.r.o. použije Vaše osobné údaje uvedené v tomto formulári výlučne za účelom spracovania Vašej požiadavky. S podrobnými informáciami o predmete záujmu Vás budeme kontaktovať v čo najkratšom čase.

Základné zásady spracúvania a ochrany osobných údajov v našom informačnom systéme nájdete tu.