Hlavnou časťou domu je obývačku spojená s kuchyňou. Dominantou tejto izby je kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi. Okrem sklokeramickej varnej dosky, teplovzdušnej rúry a digestora, v rodinnom mobilnom dome Super Arktik ® FAMILY nájdete v štandarde aj umývačku riadu, zabudovanú mikrovlnku a chladničku s mrazničkou.
Dôležitou súčasťou domu je moderná, plne vybavená kúpeľňa so sprchovacím boxom, vaňou, alebo sprchovacím kútom, umývadlom a bojlerom. Samozrejmosťou je predpríprava na práčku.
Podľa veľkosti, v dome je obyčajne jedna, alebo dve samostatné izby, ktoré môžu slúžiť ako spálňa, detská izba, či pracovňa. 

Štandardný interiér zahŕňa aj laminátové podlahy v celom dome okrem kúpeľne, kde je na podlahe vodeodolné lino. Steny sú obložené elegantnou bezúdržbovou DTD doskou v bielej farbe. Nevyhnutnou súčasťou domu sú atraktívne interiérové dvere, kvalitné okná a masívne vchodové dvere. Súčasťou mobilného domu sú aj “neviditeľné”, no veľmi dôležité prvky štandardnej výbavy: rozvody inžinierskych sietí a nízkonákladové, bezporuchové vykurovanie.

Už v štandarde si vyberáte zo širokej ponuky materiálov a farieb. Je však Vaša predstava iná? Samozrejmosťou je veľké množstvo materiálov a doplnkov, ako napríklad interiérový drevený obklad, predpríprava na krb, či klimatizáciu, vnútorné žalúzie so sieťkami a podobne. Páčila by sa vám iná farba rámov okien a dverí? Nie je problém. Vyberiete si zo širokej vzorkovnice farieb.

A na záver ponúkame niekoľko praktických tipov, ako si zariadiť interiér.

Nadčasový dizajn.
Ak nemáte svoj jednoznačne vyhranený vkus, snažte sa nepodliehať módnym trendom. Základné vybavenie, ako podlahy, obklady, či kuchynskú linku voľte v nadčasových účelných tvaroch, v neutrálnych farbách a materiáloch.

Jednotný štýl.
Zjednoťte štýl! Zvoľte jednotnú, farebne príbuznú škálu materiálov podláh, interiérových dverí a nábytku. Váš mobilný dom bude pôsobiť harmonicky.

Originalita.
Iskru Vášmu interiéru dodajú napríklad výraznejšie nábytkové prvky (kreslo, komoda, stôl, sedačka), zaujímavé svietidlá, dekorácie, či bytový textil. Keď sa okukajú, jednoducho ich vymeníte bez výraznejších finančných nákladov. 

Ako kombinovať prvky a farby interiéru.
Interiér kombinujte s citom. V rámci jedného priestoru sa doporučuje kombinovať maximálne tri farby. Prírodné materiály kombinujte s prírodnými. Syntetické so syntetickými. Menšie priestory znesú zvyčajne jednu dominatnu, t.j. jednu výraznú farbu, či dominantný nábytok. Vo väčších priestoroch si dominantných prvkov môžete dovoliť viac, nakoľko majú dostatočný odstup, aby vynikli. Každopádne všetko záleží predovšetkým na Vašom vkuse (-:

Ak potrebujete viacej informácií, ako vyzerá interiér v mobilnom dome Original, Wood, Modern, či Family, kedykoľvek nás kontaktujte.