OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +421 911 333 413 | info@mobilnydom.eu

Desať dobrých dôvodov prečo nakupovať u nás!

  1. Sme najväčší výrobca a predajca mobilných domov na Slovensku s množstvom spokojných zákazníkov.
  2. Mobilné domy sú vymyslené, nadizajnované, naprojektované a vyrobené priamo u nás v Ružomberku, čo umožňuje rýchle dodanie.
  3. Vďaka vlastnej projekcii a výrobe je možné si mobilný dom prispôsobiť na mieru podľa požiadaviek. Vyberte si tvar, rozmer, strechu, veľkosť a umiestnenie okien, upravte si dispozíciu, povrchovú úpravu, materiály obkladov, podláh, stien.
  4. Okrem predajne na Bystrickej ceste v Ružomberku (cesta I/59 smerom na Banskú Bystricu) môžete vidieť výrobu našich mobilných domov priamo v Ružomberku časť Biely Potok.
  5. Naše mobilné domy sú vyrobené v súlade s STN EN 1647 a STN EN 13878 , podľa ktorých sa jedná o vozidlo na voľný čas a teda na ich osadenie nie je potrebné stavebné povolenie.
  6. Dopravu v rámci SR poskytujeme našim zákazníkom zadarmo!
  7. Mobilný dom technickým riešením umožňuje jednoduché osadenie a napojenie na inžinierske siete.
  8. Domy sa vyznačujú minimálnou spotrebou elektrickej energie vďaka kvalitným oknám, izolačným materiálom a stropnému vykurovaniu infrafóliami (2 kW/h, čo predstavuje cca 60,-€ za mesiac). Spolu s mobilným domom dostanete aj platný certifikát o revízii elektrických zariadení, ktorý potvrdzuje, že sú v súlade so slovenskými a európskymi normami, ktorý garantuje ich bezpečnosť.
  9. Naša spoločnosť spĺňa požiadavky ISO 9001, ISO 14001 a BS OHSAS 18001 na predaj mobilných domov.
  10. Naša starostlivosť o zákazníkov predajom nekončí. Napriek použitým kvalitným a trvanlivým materiálom poskytujeme našim zákazníkom servis a technickú podporu, vrátane možného spätného odkúpenia mobilného domu.