10 DÔVODOV, PREČO KÚPIŤ MOBILNÝ DOM SUPER ARKTIK ®

  1. Sme najväčší slovenský výrobca a predajca mobilných domov s množstvom skúseností a spokojných zákazníkov v šiestich krajinách Európy.
  2. Mobilné domy sú vymyslené, naprojektované a vyrábané výhradne v našich troch výrobných halách. Celý proces výroby mobilných domov máme neustále pod kontrolou. To nám umožňuje dodržiavať vysoké štandardy kvality a zaručiť čo najrýchlejšie dodanie k zákazníkovi.
  3. Vďaka vlastnej projekcii a výrobe je možné mobilný dom prispôsobiť na mieru podľa požiadaviek. Vyberte si tvar, rozmer, strechu, veľkosť a umiestnenie okien, upravte si dispozíciu, vonkajšiu fasádu, materiály obkladov, podláh, stien.
  4. Naše celoročné mobilné domy sa vyznačujú minimálnou spotrebou elektrickej energie vďaka kvalitným oknám, izolačným materiálom a stropnému vykurovaniu infrafóliami. Priemerná spotreba cez zimu vychádza 1,2 kW/h. Pri teplote -19°C je priemerná spotreba 1,8kW/h. Spolu s mobilným domom obdržíte aj platný certifikát o revízii elektrických zariadení, ktorý potvrdzuje, že sú v súlade so slovenskými a európskymi normami, ktorý garantuje ich bezpečnosť.
  5. Naše mobilné domy sú vyrobené v súlade s STN EN 1647+A1 a STN EN 13878, podľa ktorých sa jedná o vozidlo na voľný čas a teda na ich osadenie nie je potrebné stavebné povolenie.
  6. Dopravu v rámci Slovenska poskytujeme našim zákazníkom zadarmo!
  7. Náš mobilný dom poskytuje komfortné a ekonomicky nenáročné bývanie. Svojím technickým riešením umožňuje ľahké osadenie a napojenie na inžinierske siete.
  8. Naša spoločnosť spĺňa požiadavky ISO 9001, ISO 14001 a BS OHSAS 18001 na predaj nových aj použitých mobilných domov.
  9. Naša starostlivosť o zákazníkov predajom nekončí. Napriek použitým kvalitným a trvanlivým materiálom poskytujeme našim zákazníkom servis a technickú podporu, vrátane možného spätného odkúpenia mobilného domu.
  10. Naše mobilheimy SUPER ARKTIK ® ORIGINAL, SUPER ARKTIK ® WOOD, SUPER ARKTIK ® MODERN a SUPER ARKTIK ® FAMILY vidieť na predajných miestach v Ružomberku (Bystrická cesta 1680) a v Brne (parkovisko Avion SP, pri Ikea) . Zákazníci s objednaným mobilným domom si môžu jeho výrobu pozrieť priamo vo výrobných halách.

Potrebujete doplňujúce informácie? Alebo kalkuláciu mobilného domu podľa Vašich predstáv? Neváhajte nás kontaktovať.