Pri súčasnom stave ekonomiky, keď náklady na bývanie raketovo rastú, veľa ľudí hľadá cenovo dostupnejšie možnosti. Mobilné domy SUPER ARKTIK ® sa stávajú čoraz atraktívnejšou alternatívou bývania práve kvôli nižším nákladom.

Aké finančné výhody prináša bývanie v mobilnom dome? Čomu možno pripísať nižšie náklady na bývanie?

1) DOSTUPNÉ CENY DOMOV.
Náklady na výrobu mobilného domu sú výrazne nižšie, ako na výstavbu tradičného domu. Nové celoročné mobilné domy SUPER ARKTIK ® o rozmere 48 m² je možné kúpiť už od ceny 41 040 € na kľúč. Ceny rodinných domov v rovnakej veľkosti sa hýbu okolo 115 000 € na kľúč. Tento podstatný rozdiel v nákladoch robí z vlastníctva mobilného domu dostupnejšiu možnosť pre mnohé rodiny a jednotlivcov.

2) ENERGETICKY ÚSPORNÉ.
Naše moderné celoročné mobilné domy sú navrhnuté a postavené tak, aby šetrili energiu pomocou smart technológií, dokonalej izolácie, inteligentného kúrenia a energeticky úsporných spotrebičov už v štandardnej výbave. Aj preto je bývanie v nich finančne menej náročné.

3) NIŽŠIE DANE.
Mobilné domy ponúkajú svojim majiteľom výraznú výhodu v podobe zníženého daňového zaťaženia v porovnaní s tradičnými domami.

4) NÍZKE NÁKLADY NA ÚDRŽBU.
Mobilné domy ponúkajú majiteľom výhodu nižších nákladov na priebežnú údržbu. Prečo je tomu tak? Kompaktné rozmery a efektívny dizajn mobilných domov sú hlavnými dôvodmi nižších nákladov na ich údržbu.

5) FINANČNÁ STABILITA.
Nižšie počiatočné náklady na kúpu a trvalá nákladová efektívnosť mobilných domov ponúkajú ich obyvateľom ekonomickú odolnosť. Vďaka nižším nákladom na údržbu, nižšiemu daňového zaťaženia a nižším účtom za energie, mobilné domy z dlhodobého hľadiska prinášajú ich majiteľom finančné úspory a stabilitu.


Naše atraktívne celoročné mobilné domy sú cenovo dostupné, čo z nich robí presvedčivú alternatívu k tradičnému bývaniu. Navyše vďaka nízkym prevádzkovým nákladom ušetríte každý mesiac nemalú finančnú čiastku čím vzrastajú vaše úspory, ich využívaním zanechávate menšiu uhlíkovú stopu a vďaka ich veľkosti nestrácate veľa času na ich upratovanie, či údržbu: ten môžete využiť na svoje koníčky, rodinu a priateľov. 

Ste pripravení zoznámiť sa s mobilnými domami SUPER ARKTIK ®? Príďte si ich pozrieť naživo na naše predajné miesta do Ružomberka a Brna.