Rodinný dom na kľúč už za 295 € mesačne*? Bez stavania a okamžite? To je SUPER ARKTIK ® FAMILY. Zdá sa Vám to nemožné? Pozrime sa, ako na to.

  1. Rozhodnete sa, ktoré pôdorysné riešenie domu Vám vyhovuje.
  2. Vyberiete si zo širokej ponuky vonkajších fasád, vnútorných stien v izbách a kúpeľni, podláh, interiérových dverí, vyberiete si jednu zo siedmych typov kuchýň atď.
  3. Na základe Vášho výberu pripravíme vizualizáciu a projektovú dokumentáciu k domu. 
  4. S projektovou dokumentáciou pôjdete do banky a vybavíte si hypotekárny úver na rodinný mobilný dom Super Arktik ® FAMILY. Cena 3 izbového rodinného mobilného domu Super Arktik Family na kľúč je 65 000 €
  5. Nestavajte! Už len relaxujte. Rodinný mobilný dom Family totiž vyrobíme u nás v Ružomberku.

Hotovo! V presne dohodnutý termín Vám dovezieme hotový rodinný mobilný dom SUPER ARKTIK ® FAMILY na Váš pozemok. Po osadení domu stačí do domu doniesť nábytok a začať okamžite bývať tak, ako množstvo ďalších spokojných zákazníkov. 

Potrebujete viac informácií? Neváhajte nás kontaktovať.

- - - - - - - -

* Výpočet hypotekárneho úveru na 30 rokov a 10 ročnej fixácii úrokovej sadzby. Príjem žiadateľa je priemerný čistý príjem podľa štatistického úradu SR a to 1100 €. V domácnosti žije s manželkou a dvoma deťmi vo veku 5 - 16 rokov. Spláca aj iný úver vo výške 400 € mesačne. Má bežné výdavky. Výpočet bol simulovaný na hypotekárnej kalkulačke 7 bánk, pričom uvedená suma 295 € je tá najvyššia, ktorá porovnaním vyšla.