Sme sériová výroba mobilných a rodinných domov na Slovensku a v Čechách. V meste Ružomberok sme od roku 2015 našim zákazníkom v 6 krajinách Európy odovzdali viac než 1500 mobilných domov. 

K nutnosti vymyslieť a vyrábať mobilné domy dimenzované do našich klimatických podmienok nás doviedli dlhoročné skúsenosti s predajom zahraničných mobilných domov. Rokmi bádania sme naprojektovali úspešný mobilný dom SUPER ARKTIK ®, ktorý uspokojí predstavy a požiadavky ktoréhokoľvek zákazníka.

Naša firma FISCHER & PARTNER, s.r.o. s tradíciou výroby od roku 2015 si vybudovala povesť kvality, dizajnu a inovácií. Vysoko kvalifikovaný a oddaný tím s nadšením vyrába pre našich zákazníkov špičkové celoročné mobilné domy, houseboty, ubytovacie mobilheimy pre verejný, hotelový a štátny sektor, mobilné sauny, tinyhouses, ale aj inovatívne rodinné mobilné domy s možnosťou financovania cez hypotekárny úver.

Nový mobilný dom SUPER ARKTIK ® získate v 5 jednoduchých krokoch:

1) Konfigurácia mobilného domu.
Navštívte naše predajné miesta v Ružomberku, alebo Brne. Zoznámime Vás s mobilným domom SUPER ARKTIK ®. Navýber domy v prevedení ORIGINAL, WOOD, MODERN, OFFICE, a rodinné domy FAMILY. Počas stretnutia s predajcom si nadefinujete vlastné požiadavky na rozmer, veľkosť, tvar a charakter mobilného domu, preferencie ohľadom dispozície a materiálového prevedenia.

2) Vizualizácia mobilného domu.
Doručíme Vám vizualizáciu Vášho mobilného domu vrátane riešenia interiéru.

3) Objednávka a výroba mobilného domu.
Pri objednaní mobilného domu zaplatíte iba polovicu kúpnej ceny. 
Výrobu svojho mobilného domu si môžete kedykoľvek skontrolovať.

4) Prevzatie mobilného domu.
Mobilný dom je hotový. Prídete si ho k nám do výroby skontrolovať.
Keď je všetko v poriadku, vystaví sa doklad na zvyšnú časť kúpnej ceny.

5) Preprava mobilného domu.
Mobilný dom dopravíme na Vami určené miesto. Potom už len slávnostné odovzdanie kľúčov a skvelý celoročný mobilný dom SUPER ARKTIK ® je váš. 
Polia s hviezdičkou * sú povinné.

Pridať komentár

Prehľad komentárov

    Napiště prvý komentár!