Uvažujete o investovaní do mobilných domov a ich prenajímaní? Tu je 8 dôvodov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovani investovať do mobilných a rodinných domov SUPER ARKTIK ®

1) Pravidelný pasívny príjem.
Pravidelný pozitívny mesačný príjem je najčastejší dôvod, prečo sa ľudia rozhodnú investovať svoje peniaze. Správnym výberom domu SUPER ARKTIK ® vám po zaplatení všetkých mesačných poplatkov môže pribudnúť na účet slušná čiastka.

2) Variabilita využitia.
Celoročné či prechodné bývanie, rekreačná chata, kancelária, dielňa, záhradný dom, sklad, predajňa atď. Mobilné a rodinné domy SUPER ARKTIK ® ponúkajú nekonečné možnosti využitia.

3) Cenová dostupnosť.
Koľko zaplatíte za m² pri investícii do nehnuteľnosti o úžitkovej ploche približne 50m²?
- Mobilné domy SUPER ARKTIK od 944 €/m² na kľúč v rámci celého Slovenska.
- Rodinné domy SUPER ARTIK FAMILY 1354 €/m² na kľúč v rámci celého Slovenska.
- Pri nehnuteľnostiach je to v každom regióne inakšie. Napríklad v Trnave 2664 €/m², Banskej Bystrici 2495 €/m², v Prešove 2091 €/m².

4) Návratnosť investície.
- Aká je návratnosť investície? Zamyslite sa a zrátajte si, aký dom plánujete, či uvažujete o dlhodobom, alebo krátkodom prenajímaní, v akej lokalite, ako budete finacovať nákup domu a podobne. 
- Nové celoročné domy SUPER ARKTIK ® sa dnes už považujú za plnohodnotnú alternatívu objektov na bývanie, rekreáciu, či podnikanie. Ich cena sa každý rok zvyšuje, čo vedie k zhodnocovaniu vašej investície. Na porovnanie, v roku 2016 bola cena mobilného domu SUPER ARKTIK ® 542 €/m², dnes 944 €/m². Vďaka investovaniu do celoročných mobilných domov SUPER ARKTIK ® si tak môžete zarobiť aj pri jeho následnom predaji.

5) Úver vám splácajú nájomníci.
Obávate sa kúpy na úver? Zrátajte si to vždy tak, aby vám príjem z nájmu pokrýval splátku úveru a stále to bolo zaujímavé pre vašich nájomníkov. 
Vďaka rozumnej investícii do mobilného, či rodinného domu SUPER ARKTIK ® môžete svoj majetok zaujímavo zhodnocovať aj napriek splácaniu úveru.

6) Stabilný trh.
Bývanie, chaty a chalupy, kancelárie a podnikateľské objekty? Stabilný trh v porovnaní s pomerne rizikovým investovaním na finančnej burze. Ak chcete spokojne spávať, investícia do mobilných a rodinných domov SUPER ARKTIK ® môže byť pre vás správne riešenie.

7) Variabilita rozmerov a výbavy.
- Nové celoročné mobilné domy SUPER ARKTIK ® je možné umiestniť takmer kdekoľvek. Štandardné ponúkané rozmery sú 6x4m, 8x4m, 10x4m a 12x4m. 
- Rodinné celoročné domy SUPER ARKTIK ® FAMILY sa vyrábajú iba v rozmere 12x4m, aby svojimi parametrami spĺňali tie najprísnejšie normy na rodinné domy

8) Máte to pod kontrolou.
Na rozdiel od iných investícií, nad cenotvorbou prenájmu, či predaja mobilného domu máte plnú moc. Je potrebné čiastočne sa riadiť aktuálnymi trhovými cenami, no v konečnom dôsledku cenu určujete vy. 

Flexibilné riešenia pri rozvrhnutí priestoru, energeticky a ekonomicky rentabilná prevádzka, či dodanie hotového domu SUPER ARKTIK ® na kľúč bez nutnosti stavebnej činnosti sú len základné benefity tejto investície. 

Či potrebujete jeden dom, alebo plánujete vačší projekt, neváhajte a obráťte sa na nás tak, ako veľa našich spokojných zákazníkov. Zapojte nás do vášho projektu a zistite, čo a ako. Možno usúdite, že to nie je cesta pre vás. No možno sa stanete úspešným investorom a developerom.

Napíšte nám email, či zavolajte. Alebo nás príďte rovno pozrieť na naše pobočky v Ružomberku a Brne.

- - - - - - - -

Poskytnuté informácie slúžia len na informačné účely a nemali by sa považovať za investičné poradenstvo ani za záruku akéhokoľvek druhu. Neexistujú žiadne záruky ziskovosti a všetky investičné rozhodnutia by sa mali robiť na základe individuálneho prieskumu.