• Prepravu mobilných domov zabezpečujeme našimi kamiónmi zadarmo po celom Slovensku a Českej republike.
  • Mobilné domy prepravujeme s maximálnou profesionalitou. Naše špeciálne návesy sú vybavené navijákmi, preto je možné mobilný dom naložiť aj vyložiť bez dodatočnej techniky.
  • Vyškolený personál s dlhoročnými skúsenosťami prepravy mobilných domov je garantom bezpečnej dopravy a vyloženia mobilheimu na pozemku. Mobilný dom je počas prepravy a umiestňovania na pozemku poistený pre prípad poškodenia.
  • Aby sme sa uistili, že mobilný dom je možné na pozemok umiestniť, na osobnej obhliadke vždy zanalyzujeme dostupnosť pozemku. Na obhliadke sa dozviete, aký veľký mobilný dom je možne na pozemok dopraviť a umiestniť. Obhliadka pozemku je tak ako doprava mobilného domu zadarmo.
  • K umiestňovaniu mobilného domu je niekedy potrebný traktor, alebo žeriav. Zabezpečenie tejto techniky nie je zahrnuté v našich službách. No minimálne Vám vieme počas obhliadky doporučiť kvalitné a cenovo zaujímavé služby žeriavnikov, ktorí majú s prácou s mobilnými domami skúsenosti.

    A je to. Mobilný dom je na pozemku. Čo teraz? Máme to pod kontrolou! Naša firma FISCHER & PARTNERS zabezpečuje aj profesionálne osadenie mobilných domov. 

    Potrebujete viacej informácií ohľadom prepravy mobilného domu? Kontaktujte nás, alebo navštívte osobne na pobočkách v Ružomberku, alebo Brne.