Láka Vás bývanie vo vlastnom dome, ktorý je vďaka cene 65 000 € na kľúč dostupný takmer pre každého, je postavený z prémiových materiálov a jeho prevádzka je priateľská k Vašej peňaženke? Presne tieto parametre spĺňa rodinný dom Super Arktik ® FAMILY. Ako si začať plniť sen o bývaní v rodinnom dome FAMILY?

VÝBER DOMU
Nebaví Vás, alebo nemáte čas zabezpečovať všetko okolo stavby domu? Potom je rodinný dom Super Arktik ® FAMILY to najideálnejšie riešenie. Prečo?

1) Nestavajte. Nechajte to na nás.
Vaša jediná starosť je vybrať si na stretnutí na pobočkách v Ružomberku, alebo Brne materiály, z ktorých dom postavíme. A to je všetko. Rodinný dom Super Arktik ® FAMILY postavíme na kľúč v našich výrobných halách. Tento spôsob výstavby šetrí nie len Vaše peniaze, ale aj čas a nervy :-) 

2) Suchá výstavba, nedocenená výhoda.
Počasie nemá žiadny vplyv na priebeh stavby. Či prší, alebo sneží, výstavba domu pokračuje v suchu a v teple v našich výrobných halách ďalej. Oproti klasickej stavbe je suchá výstavba navyše ohľaduplnejšia k životnému prostrediu.

3) Nízke prevádzkové náklady.
Tepelno izolačné vlastnosti materiálov, kvalitné okná a efektívny systém vykurovania robia z domu Super Arktik ® FAMILY dom s nízkymi prevázkovými nákladmi.

4) Bývajte okamžite.
Hotový rodinný dom dovezieme a umiestnime na Váš pozemok. Odovzdáme Vám kľúče a môžete sa okamžite nasťahovať a bývať.

VÝBER POZEMKU
Ak ešte nevlastníte pozemok, máme pre Vás dobrú správu. Rodinný dom Super Arktik ® FAMILY s prehľadom postavíte aj na menšom stavebnom pozemku. Na čo si však dať pri výbere pozemku pozor?

1) Ako zistím, či je možné rodinný dom Super Arktik ® FAMILY na pozemku postaviť?
Všetko s vami dôkladne preveríme. Konktaktujte nás a zadarmo urobíme obhliadku prístupovej cesty a pozemku. 

2) Je pozemok naozaj stavebný?
Všetky dôležité informáce o pozemku nájdete v tzv. Územno plánovacej informácii, ktorú Vám na požiadanie vydá príslušný úrad.

3) Kde sú inžinierske siete?
Máte na pozemku inžinierske siete? Ak nie, v akej vzdialenosti od pozemku sa nachádzajú? Pämatajte, že privedenie inžinierskych sietí na pozemok nemusí byť lacná záležitosť.

4) Máte prístupovú cestu?
Preverte si, kto je vlastníkom prístupovej cesty na pozemok. Ak prechádza prístupová cesta cez parcelu iného majiteľa, ako je ošetrený prístup? Mali by ste vedieť, že so zaisteným prístupom na pozemok Vám banka schváli hypotéku.

5) Rovinatý, či svahovitý pozemok?
Svahovité pozemky sú zvyčajne lacnejšie, ako rovinaté. Avšak svahovitý pozemok môže v niektorých prípadoch výstavbu predražiť. Preto si to pred kúpou dobre zrátajte. 

6) Aká je vybavenosť lokality?
Pri výbere pozemku zvážte Vaše preferencie ohľadom dostupnosti k občianskej vybavenosti.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Potrebujete doplňujúce informácie, či vidieť rodinný dom Super Arktik ® FAMILY "naživo"? Kedykoľvek nás kontaktujte, alebo navštívte na našich pobočkách v Ružomberku, alebo Brne.